top of page

2021

ANNA_KARA_logo_2.png

IN BLOOM to: Kreatywność i kobiecość w pełnym rozkwicie. To pierwsze wrażenia, kiedy ogląda się suknie z linii IN BLOOM z nowej kolekcji 2021.

Dominują w niej kwiatowe koronki, zwiewne tiule i powiewające zalotnie szarfy, które stanowią ciekawy motyw, pojawiający się w wybranych modelach. Odnajdujemy tu wiele rozwiązań, które są zgodne zarówno z najnowszymi trendami, jak i świetnie oddają ducha marki.

Na uwagę zasługują szczególnie modele z długimi rękawami o różnorodnych fasonach. Romantyczne, koronkowe o rozszerzanym kroju lub transparentne, bufiaste wykończone długimi, efektownymi mankietami i koronkowymi aplikacjami. Nie brakuje też elementów haute couture takich jak np. ręcznie naszywane hafty.

Anna Kara co roku zaskakuje, nie dziwi więc fakt, że i tym razem do romantycznej i delikatnej linii sukienek dodała szczyptę awangardy. Wiktoriańskie marszczenia i tiulowe kryzy to propozycje dla dziewczyn, które nie boją się wyróżnić z tłumu i odważnie sięgają po najnowsze trendy.

Tym razem projektantka idzie o krok dalej w dbałości o komfort Panien Młodych – dzięki dodatkom takim jak kieszenie, lub paski z mini torebką, suknie stają się bardziej praktyczne, nie tracąc przy tym na swojej lekkości i kobiecości.

Zupełną nowością jest częściowa personalizacja sukienek. W wybranych modelach rękawki, szarfy, paski na plecach są odpinane, co daje możliwość indywidualnej stylizacji lub modyfikacji sukienki w trakcie wesela.

Nowoczesna linia, w której wzrok przyciąga przede wszystkim wyrazista forma sukienek. Skromne, a jednocześnie pełne charakteru i odważne. Te cechy wyróżniają linię MY WILD LOVE. To modele dla kobiet, które nie boją się iść pod prąd, wybić poza schemat. Indywidualistki, „it girls”, artystki kochające design i minimalizm na pewno znajdą wśród nich „tą jedyną”.

Nowość stanowią zdecydowane rozcięcia w spódnicach i niespotykana w dotychczasowych kolekcjach asymetria. Transparentne i koronkowe wstawki stanowią idealne dopełnienie gładkich spódnic, podkreślających figurę.

To również linia dla kobiet, które śledzą trendy i lubią bawić się modą. Anna Kara postanowiła dać wolność swoim klientkom i proponuje im rozwiązanie w stylu „mix & match”: topy o niebanalnym kroju i oryginalne spódnice o różnej długości, które można dowolnie komponować.

Warto zwrócić uwagę na nowe, szlachetne materiały, takie jak naturalny krepon wiskozowy czy surówka jedwabna. Zachwycają też ręcznie wyszywane hafty, zjawiskowe treny i spódnice o nowoczesnej konstrukcji, ze specjalnymi ukośnymi cięciami, dzięki którym jeszcze lepiej układają się na ciele, podkreślając sylwetkę.

Przedział cenowy kolekcji 2021 to 5650-6950 zł.