top of page

FAQ - Wasze najczęstsze pytania

Co można znaleźć w salonie ARTTREND?

W naszej ofercie dostępne są suknie ślubne z kolekcji ANNA KARA oraz MELROSE BRIDAL. Oferujemy również dekoracje ślubne sal i ślubów plenerowych. Nasz salon to również showroom biżuterii i dodatków ślubnych PURE.  Ponadto współpracujemy z wizażystką, która otworzyła swój MAKEUP ROOM właśnie w ARTTREND. Jako jedyni proponujemy wykonanie makijażu próbnego przed przymiarką sukien, aby Panna Młoda mogła zobaczyć od razu całą ślubną stylizację.

Czy na wizytę do salonu trzeba się umawiać?

Tak, prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu. Zależy nam, aby każda Panna Młoda miała czas poświęcony tylko dla niej. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny lub rezerwację poprzez zakładkę REZERWUJ.

Jak przygotować się na przymiarkę sukni ślubnej?

Przed wizytą w salonie możesz przygotować sobie listę sukien, które chciałabyś przymierzyć. Zdjęcia i nazwy wszystkich modeli dostępnych do przymiarki znajdują się na stronie. W miarę możliwości możesz zabrać ze sobą cielistą bieliznę, która jest najmniej widoczna pod sukniami.

Jak przygotować się na spotkanie w sprawie dekoracji ślubnych?

Na pewno macie wyobrażenie Waszej uroczystości. Jeśli posiadacie zdjęcia inspiracji, warto zabrać je ze sobą lub przesłać do nas mailowo. Przed spotkaniem warto także zastanowić się nad budżetem, jaki chcecie przeznaczyć na dekoracje. Pozwoli nam to sprawniej przygotować ofertę.

Czy muszę płacić za wizytę?

Zarówno przymiarki jak i spotkania w pracowni dekoratorskiej są bezpłatne. Wyjątkiem są organizowane wieczorki VIP.

Ile trwa spotkanie?

Dla każdej Panny Młodej rezerwujemy jedną godzinę.

Z jak dużym wyprzedzeniem należy zamawiać suknię ślubną?

Wybraną suknię najlepiej zamówić nie później niż 5 miesięcy przed datą planowanej uroczystości.

Czy przy zakupie sukni ślubnej podpisujemy umowę?

Tak, w dniu zamówienia podpisujemy umowę, która zobowiązuje do wpłaty zadatku w wysokości 30% wartości sukni. Honorujemy płatności kartą, gotówką, blikiem oraz przelewem natychmiastowym.

Jakie rozmiary sukien dostępne są do przymiarki?

W naszym salonie większość sukien jest dostępnych w rozmiarach 38 i 40, ale posiadamy kilka modeli w mniejszej i większej rozmiarówce.

Z jakich tkanin uszyte są suknie?

Wszystkie suknie wykonywane są z najwyższej jakości tkanin naturalnych, takich jak jedwab, wiskoza czy bawełna, w kolorze śmietankowej bieli oraz odcieniach beżu.

Czy w projektach można dokonywać zmian?

Jest możliwość personalizacji sukni szytej na zamówienie poprzez zmianę koloru, zmniejszenie/zwiększenie dekoltu, doszycie rękawów, trenu (lub rezygnację z niego) czy zmianę lub dorobienie rozporka. Dozwolone są inne niewielkie zmiany kosmetyczne, które omawiamy podczas mierzenia. 

Czy suknię można wypożyczyć?

Nie ma możliwości wypożyczenia sukni.

Ile kosztują wasze suknie?

Ceny sukien w zależności od modelu i kolekcji mieszczą się w przedziale 4800-9100 zł. Dostępne są również suknie z wyprzedaży, których ceny zaczynają się już od 700 zł.

bottom of page